• Prečo si nás vybrať

Obrazom súčasnej doby je dynamický rozvoj a časté zmeny. Aj tieto fenomény nám prinášajú mnohé každodenné rozhodovania. Častokrát sú jednoduché, inokedy dôležité a ovplyvňujúce naše životy na dlhé obdobie. Jedným z nich je určite aj výber základnej školy pre naše deti. Z vlastnej skúsenosti viem, že správne sa rozhodnúť nie je vôbec jednoduché. Znamená to získať pravdivé informácie, vyhodnotiť vlastné skúsenosti, poznanie a v neposlednom rade prijať zodpovednosť za svoje rozhodnutie. Kým sa tak stane, ponúkame Vám, milí rodičia, možnosť navštíviť nás počas Dňa otvorených dverí 21. marca 2023. Budete mať možnosť spoznať nás,  zistiť, v čom sa líšime od ostatných škôl a v čom sme výnimoční. Spoznáte priestory, v ktorých sa deti nadobúdajú vedomosti a zručnosti, duchovne rastú, športujú, oddychujú a stretávajú svojich priateľov. Oboznámite sa so školským vzdelávacím programom, stretnete našich pedagógov a spolu s nami budete mať príležitosť čiastočne precítiť atmosféru u nás v škole.

Sme modernou školou s jasne stanoveným cieľom a tradíciou. Na dynamickosť doby a požiadavky stredných škôl reagujeme vzdelávaním a výchovou. Opätovne aj v tomto školskom roku ponúkame pre Vaše deti triedu s bilingválnym programom už od 1. ročníka. Sme tak jedinou školou svojho druhu v meste Sereď.

Všetky potrebné informácie týkajúce sa zápisu žiakov do prvého ročníka v školskom roku 2023/2024 nájdete na webovom sídle školy, v záložke „Zápis“. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky na č. 0918 510 922, 031 789 57 45.

Verím, že sa rozhodnete správne.

Ing. Monika Kroláková,