•  Keď jeseň maľuje
            • Keď jeseň maľuje

S príchodom jesene sa mení celá príroda, mení sa všetko vôkol nás. Jeseň je maliarka, hýri farbami. Zo stromov opadáva farebné lístie. Pre mnohých z nás je to to najkrajšie ročné obdobie. Všetky deti sa dnes do školy tešili, pretože vedeli, že ich čaká iný deň. Vyučovanie nám spestrili hádanky, doplňovačky, prezentácie a rôzne zaujímavé aktivity spojené s jeseňou. Aj naša škola hýri od dnes jesennými farbami. Vďaka nasledujúcim fotkám, môžete aj Vy precítiť atmosféru plnú čarovných farieb.

Učiteľky 1.stupňa

• Pozvánka

• Pozvánka – rodičovské stretnutie, triedne schôdzky

Riaditeľka  CZŠ sv. Cyrila a Metoda v Seredi pozýva rodičov na triedne rodičovské spoločenstvá 1. až 9. ročníka, ktoré sa uskutočnia dňa 26. septembra 2022 o 16. 00 hod v jednotlivých triedach CZŠ. Stretnutie triednych dôverníkov bude o 15.30 v zborovni.

V Seredi 20.9.2022

Ing. Monika Kroláková

• Pozvanie

Ježiš mu povedal: "Čo chceš, aby som ti urobil?" Slepec mu odpovedal: "Rabboni, aby som videl!" A Ježiš mu povedal: "Choď, tvoja viera ťa uzdravila!" A hneď videl a šiel za ním po ceste.   (Mk 10, 51-52)

Milí priatelia!

Aj dnes žijú medzi nami ľudia ako Bartimej. Asi nemáme takú moc ako Ježiš, môžeme však takýmto ľuďom pomôcť. Pozývame Vás zapojiť sa do zbierky Biela pastelka, ktorá bude na našej škole prebiehať v piatok 23. 9. 2022. Ako pomôcť? Stačí, keď Vaše dieťa prinesie do školy finančný príspevok. Každému ochotnému pomôcť vopred vyslovujeme Pán Boh odplať!

Mgr. A. Kojšová

• Oznámenie  o udelení riaditeľského voľna

Riaditeľka Cirkevnej základnej školy sv. Cyrila a Metoda v Seredi na základe § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z.z.  udeľuje na deň 16. 9.  2022 (piatok)  riaditeľské voľno pre všetkých žiakov školy. V tento deň nemá žiak nárok na obed v školskej jedálni.

Žiaci sú odhlásení z obedov automaticky.

Riaditeľské voľno sa udeľuje z prevádzkovo-organizačných dôvodov.

.

Ing. Monika Kroláková